072-2456-100

ראשון - חמישי
9.00 - 17.00

משלוחים
ישראל/ארה"ב/אירופה

החמצן שלך בבית!

למה אתה חייב את זה בבית שלך?

מה זה Green Oxygen

מכניסים את הטבע הביתה ,טבעי להיות בבית!

כי אתה חייב חמצן בבית!

המערכת מורכבת מסדרת רכיבים, שבמרכזה אביזר תאורה חכם, המחליף את קרינת השמש הטבעית. זוהי מערכת תאורה ראשונה מסוגה לפתרון מחסום התאורה לגידול הצמחייה בחללי הפנים החשוכים, בעלת צריכה אנרגטית מינימאלית בעלות נמוכה. המערכת מיועדת לציבור הרחב, קלה להפעלה ואינה דורשת מיומנות כלשהי. מצד שני מספקת פתרון מקצועי למגדל המקצועי או בעל תחביב.

הבעיה: צמחי בית זקוקים לאור שמש על מנת לקיים את תהליך הפוטוסינתזה, כדי לגדול ולהתפתח. בנוסף ,צמחים שונים זקוקים ל”אורכי יום” שונים על מנת לקבל אינדוקציה לפריחה או לצורך פיזיולוגי ביולוגי עונתי אחר של הצמח. תאורת פנים רגילה אינה יעילה לצמח כי אינה מספקת את העוצמה והספקטרום (טווח אורכי גל) המתאימים, ועל כן בלית ברירה אחרת כיום גידול עציצים בחללים סגורים מוגבל לקרבה לחלונות, למרפסות ואדניות חיצוניות.

הפתרון: סדרת המוצרים החדשנית מקטינה את תלות הצמח באור השמש והאקלים שמעבר לקירות החדר. מאפייני המוצר כוללים גוף תאורה, בקר וחיישן, מעמד מתכוונן וספר הדרכה. חלק מתכונות המוצר כוללים טיימר למחזור הארה קל לתכנות, חיישן פוטואלקטרי המפסיק את התאורה המלאכותית כאשר חודר מספיק אור שמש טבעי מהחלון, חיבור מהיר לכבל חשמל מתח ישר 12 וולט (בטיחותי לגמרי), ועיצוב דקורטיבי ועכשווי. כל אלו מאפשרים חווית הרכבה ושימוש נוחה ויעילה.

המוצר מתאים לכל משתמש ביתי או מוסדי בלתי מיומן, כדי שיצליח לגדל כול צמח ועציץ בכול מקום בבית או במשרד, באולמות ומוסדות ציבור או מסחר, ללא עוגמת הנפש מהעבר של צמח נובל וקומל לאחר שבועות ספורים. המתקן הנייד מבטיח צמח בריא פורח ורענן לאורך זמן בכול מקום שהוא בחלל החדר. לעומת זאת מכיל פונקציות תכנות והפעלה, מקצועיות, אידיאליות גם עבור המגדל המקצועי והמיומן, שדורש תחליפי שמש מתוחכמים כולל דימוי אורך יום ועונות השנה.

שאלות נפוצות

כמויות מים גדולות  מידי הן תמיד סכנה לכול צמח. השקיה נכונה פירושה שהמצע בעציץ תמיד לח ולא מגיע למצב יבש לחלוטין,אבל לא מוצף או ספוג מידי. אינדיקציה טובה לכמות ההשקיה היא להשקות עד לנגר של 10% , כלומר שבערך 10% ממי ההשקיה מתנקזים מהעציץ לצלחת או כלי תחתון. השקיה הבאה כאשר הכלי התחתון או צלחת מתייבשים לגמרי. דישון צריך לעשות באופן רגיל על ידי הוספה מבוקרת של גרגרי דשן בשחרור איטי או מיהול דשן מי ההשקיה.

אין צורך לבצע כול תחזוקה מלבד ניקוי האבק מפעם לפעם

התוכנית והזיכרון הבסיסי של שעת התחלה וסיום וימי הארה נשמרים ואין צורך לתכנתם מחדש, אבל היום והשעה המדויקת נאבדים לאחר כ-30 דקות או יותר של הגיבוי הפנימי, וידרשו תכנות מחדש של היום ושעה לאחר חזרת החשמל התקין.   בכול מקרה המערכת תעבוד בצורה סדירה , לפי משך  השעות שתוכנתו והימים , אבל זמן ההתחלה וסיום לא יהיו בשעה האמיתית כי השעון ידרוש תכנות מחדש של השעה והיום.

אמנם ישנם צמחים שדרישות האור שלהם פחותות ונחשבים יותר כצימחי בית, אך במקרה הנידון של שימוש בתאורה -GREEN OXYGEN , אין לכך חשיבות כי אפשר לגדל בהצלחה מלאה כול סוג של צמח בתוך הבית.

בהחלט, רצוי להאיר מלמעלה בקו אנכי כדי שהצמח יגדל ויתפתח ישר. יחד עם זה מומלץ להזיז ולהאיר את הצמח במספר כיוונים וההיקף , כדי לגרום לו להתפתחות רוחבית וצימוח יותר מאוזן ונפחי.

המכשיר פותר את בעיות הגדילה וההתנוונות שסובלים צמחים באזורים חשוכים. יחד עם זאת חובה לקיים את שאר הטיפולים בצורה נכונה כמו השקיה, דישון והגנה מפני מחלות ומזיקים.

אין צורך להאיר על כול הצמח. מספיק כיסוי אפקטיבי של 40% מכלל העלווה, כדי לספק את צרכי ההתפתחות התקינה של הצמח. קיים פיצויי והסעת מוטמעים מחלק לחלק בצמח. גם בטבע חלק מהעלים מוצללים ומקבלים פחות אור שמש.

לצמחים יש מנגנון שנקרא פוטופריודיזם (PHOTOPERIODISM ) שהוא חיישן פנימי שצובר שעות תאורה או את אורך היום , ועל ידי כך מודיע לצמח על חילופי  העונות ומשפיע על מועדי הפריחה. באמצעות מכשיר ה WEKAH-SUN אנו יכלים לשלוט על מחזור ההארה ולתת אינדוקציה לפריחה במועד מסוים לפרח מסויים.

התחום או הספקטרום שהצמח צריך מתוך האור הוא בתחום האדום והכחול בעיקר, בין 450-700 ננומטר אורך גל, ולכן חלק גדול מהאור שאנו רואים בעין האדם איננו זמין או נראה לצמח. בנוסף שטף הקרינה של מנורות תאורה רגילות הוא נמוך יחסית וככל שמתרחקים מהמנורה יורד בטור גיאומטרי בריבוע , כלומר רק עם ממש נצמיד הצמח למנורה יוכל להרגיש את האור, ובתנאים רגילים עד שהאור מגיע לצמח הוא כבר ללא שטף קרינה יעיל .

זהו תהליך אנרגטי שבו חלק מקרינת השמש בספקטרום מסוים, מפעילה בעלה או חלקים אחרים של הצמח,  מנגנון שמקבע פחמן כחומר אורגני לבניית וגדילת הצמח ומשחררת חמצן לאטמוספרה. ללא תהליך זה צמחים אינם יכולים לגדול ולהתפתח, והאטמוספרה תישאר רוויה בפחמן דו חמצני שהוא חומר רעיל, וכול חיים על פני כדור הארץ יפסקו בהדרגה.

למה לך לרכוש גרין אוקסיג'ן?

צמיחה

מיצוב של צמחייה מכול הסוגים והגדלים, בכל מקום בבית במשרד ובחללי הפנים ללא מקור אור שמש מספיק.

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

חמצן

כל צמח מייצר חמצן, צמח שמקבל אור שמש, מייצר הרבה יותר חמצן! זאת הדרך הכי טבעית לנשום אוויר נקי!

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

קל לשימוש

הפעלה אוטומטית ותכנות פשוטים, מבטיחים הצלחה בגידול לכול אדם שהוא, גם ללא ידע אגרונומי.

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

אורך חיים

טכנולוגיית LED תאורת הדור החדש – משך חיים 50,000 שעות.

יש לך עוד שאלות?

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר, או לחלופין, אתה מוזמן לרכוש את המוצר
לרכישה

צור קשר עוד היום להתייעצות עם מומחה

הזמן חברים לקבל 10% הנחה

רכוש כרטיס מתנה לחברים או משפחה

payment
copyrights 2017 GreenOxygen